Kahtlaselt kena päev

Oleme kliimapagulased – siin mägedes on varasemaga võrreldes suisa jahe, nii 25 kuni 27 kraadi. Loodetavasti ei jää me kopsupõletikku.

Peatume Lonely Planeti soovitatud öömajas nimega Green View Homestay. Osa meie ruupiaid sai juba eile õhtul endale nutikama omaniku. Hommikul võtame viisakalt vastu hotellipidaja lahke pakkumise neid talle veel ära anda. Vastu saame võimaluse tema palgal oleva rikšajuhiga ümbruskonnas ringi logistada.

untitled-6478

See tegelikult väga tore poiss sõidutab meid hakatuseks kohalikku teeistandusse ja sealsesse teevabrikusse. Vabrikus pildistada ei lubata, aga mõnele meie hulgast mõjub keelamine nagu üleskutse.

india20100304113536

untitled-6434

india20100304114104

Käime ära ka vürtsifarmis. See osutub botaanikahuvilise mehe koduaiaks, kus muu hulgas kasvab nii terav tšilli, et üks varasem ignorandist turist vajas pärast selle mekkimist (mille eest küll hoiatati) arstiabi. Olen üsna imestunud, et minu kaks kangelast end kapsaitsiinikatse vabatahtlikeks ei paku.

Pärast botaanilisi vaatamisväärsusi tutvustatakse meile rehabiliteeritud elevantide hügieeniprotseduure. No vähemalt ei kasuta nad Fairyt.

untitled-6516

untitled-1635

Lõpuks pannakse meie sanitaarne julgus proovile klaasikese masala teega ühes eriti imposantses kohvikus, mida nimetatakse miskipärast hotelliks. Võib-olla oleks saanud kohvikulaua alla puhkama heita, kui oleks tukastus peale tulnud?

india20100304115750

Kuidagi kahtlaselt kenasti sujunud päevale paneme punkti hotelli katusel. Võtame kuud, mis muud.

untitled-6562

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.