Järgmine India-reis on tasuta!

Hampi templid oleks meile täna äärepealt selgeks saanud, kui meil oleks õnnestunud neile nii palju aega kulutada, nagu algselt plaanisime. Paraku ründas meie pürgimusi force majeure.

Läbisime küll kõik tähtsamad vaatamisväärsused, kuid nendega põhjaliku tutvumise asemel olime sunnitud fotomodelli rasket ametit pidama. Meist jääb nüüd Indiasse maha albumitäis fotosid: Ahtoga tahtsid enamasti pildistada vanemad mehed, sest ta oli neist kaks pead pikem (mind nad ei tihanud pildile paluda), mind jahtisid noored kutid, kellest mõned julgemad üritasid ka kätt ümber õla panna. Alguses oli naljakas, aga kui terve klassitäis teismelisi poisse vaimustusest huilgas, kui nad ükshaaval end mu kõrvale sättisid, läks tiba nõmedaks. No mida, te tulite siia ei-tea-kust vaatama täiesti imelist vana impeeriumi pealinna, aga silmi jätkub vaid keskealise blondi naisturisti jaoks! Kui me olime rattad laenutanud, et teisel pool jõge, oma uues elupaigas, veidi ringi vaadata, tipnes asi sellega, et mööda sõitev auto peatus, sellest kargasid välja elus hästi edasi jõudnud inimeste moodi tüübid ja palusid võimalust koos endaga pilti teha.

image

Olge lahked, edaspidi on nii:

* pildistamine koos Ahtoga – 750 ruupiat;

* pildistamine koos minuga – 1500 ruupiat;

* pildistamine koos minuga, käsi õlal – 3000 ruupiat;

* pildistamine koos Ahto ja minuga, käsi minu õlal, Ahto käsi pigmenteerunud naise/mehe ümber – 6000 ruupiat.

PS. Hinnakirja koostas Ahto.

Järgmised reisid Indiasse on planeeritud juba kasumit tootma!

image

 

20140108-IMG_9754

 

20140108-IMG_9666

20140108-IMG_9803

 

 

9 thoughts to “Järgmine India-reis on tasuta!”

 1. Nihuke bisnis vä? Arumaeitaipa, mida ma siin vihmas ja udus ja veel sellise (olematu) palga eest passin….Igatahes edu ja anna esimestest suurtest sissetulekutest ikka teada.

  1. Indias vedeleb piltlikult öeldes raha igal pool maas, ole ainult ettevõtlik. Näiteks ei tunne nad siin pesunööri, kuivatavad oma puhtaks pestud riideid tolmuse maapinna peale laotatult.

 2. Ei tea midagi, Inge, kui ikka näed kuskil Viljandi plaažil kolme kiilast pügmeed omavahel arusaamatus keeles mulisemas, ihu välkumas, rõngad ninas ja kinžalli suuruses taskunuga vöölt rippumas, siis ma ehk hüppaks ka ligi ja paluks nendega koos end jäädvustada . Eeldusel, et nad ‘jäädvustusena’ ei mõtleks skalbi võtmist ja seinale raamimist…

  1. Eks see sõltub eksootika astmest, pügmeed oleme tõesti ainult pildil näinud. Valgeid käib Indias aga küll ja veel, näeb telekast ja isegi reklaamidelt.

 3. Hea äriplaan. Nii võib rikkaks saada. Teenige tutvuse
  kaudu ka mulle mõni kõlisev .
  Kuidas tervis vastu peab ? Kas on kuum ka ?

  1. Esialgu raha juurde ei tule, aga ega me pole selleks ka eriti panustanud. Turundus jätab soovida. Liiga kuum ei ole, parajalt palav küll, päikse käes kuni 37 kraadi, hommikuti on sellega võrreldes aga harjumatult/meeldivalt jahe. Tervis peab vastu, kui mõistus palavaga üles ei ütle ja me lollusi ei tee, nagu näiteks puuviljade söömine. :)

 4. Hea bisnes….. mina aga mõtlesin, et huvitav mida nad nende piltidega teevad, tapetseerivad kodus seina või? Üsna turistiderohketes kohtades tahavad nad muudkui pildistada. Lõpuks muutus tüütuks tõesti, Naiseks taheti mind ainult 1x võtta :(

  Samade hindadega siin võibolla isegi teeniks kui vähe napimas riietuses olla.

  1. Eks osa siseturiste on pärit kohtadest, kus tõepoolest valgeid harva näeb või ei näegi. Eputavad nende piltidega sõprade ees, ma arvan. Ja hirmutavad lapsi, kui need pahandust teevad.

 5. Kujutan ettejah, kuidas india isa oma lapsi magama paneb, ja räägib, et kui te pahad lapsed olete, tulevad need kurjad hiiglasekasvu onu ja tädi ja söövad teid lõunaks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.