Pensionärid paradiisisaarel

Spicejet lennutas meid Maduraist Colombosse ja meid tabas kohe tsivilisatsioonišokk. Prügikastid, puhtus, moodne avar lennujaam, tohutu viisakus, 3G internet 24/7 ning kaks ja pool korda ilusamad inimesed – oh õudust, kas me ikka tahame kõike seda? Äkki hakkab meil siin surmavalt igav? Oleme nagu pensionärid paradiisisaarel ja ainult naeratame üksteisele kohtlaselt?! Appi!

Õnneks need kartused vähenesid, kui kohe lennujaamast väljudes üritas mingi tüüp meid haneks tõmmata, öeldes, et meie plaan Colombos rongi peale minna on väga halb ja me peaks seda hoopis Negombos tegema. Tema viib kohale. Jumal tänatud! Vähemalt varitsevad meid mingidki ohud!

Rongisõit Colombost Kandysse kinnitas aknast nähtu põhjal, et oleme sattunud paradiisi. Sigamegailus oli, kuigi minu friigimapi põhjal pidi sigamegailus alles ees olema. Kandysse jõudes otsustasime kõhtu kinnitada ja astusime ühte hiinakasse sisse. Isegi õllepudel oli ilus! Wifi trügib tasuta telefoni ja inimesed on nii lahked-lahked…

Kui jõudsime oma öömajja, mille ma valisin enda arust soodsamast hinnaklassist, tabas mind peaaegu eufooria: meid võttis omaenda kodus vastu üle mõistuse sõbralik perekond ja meile anti imearmas tähelepanelikkusega üle külvatud tuba, mis teeb pika puuga meie kõigile India öömajadele. Pean nüüd vist rahunemiseks midagi lonksama… Tegelikult me armastame ju urkaid, kangialuseid, häda ja viletsust!

20140119-IMG_0631

 

 

4 thoughts to “Pensionärid paradiisisaarel”

  1. Kas te olete vahepeal midagi tarbinud? See jutt muutus nii kardinaalselt, et paneb kahtlema te vaimses tervises.

    1. Me kogu aeg tarbime midagi, aga Sri Lankal on selle eest, mida sina silmas pead, surmanuhtlus ette nähtud. Me oleme täiesti teistsuguses riigis ja siin peabki olema teistsugune jutt. :)

  2. Seda ma jah suutsin registreerida, et te riiki vahetasite. Aga ju te siis enne tarbisite midagi ja nüüd võõrutusnähud. Ei saa ju olla nii erinev Tallinnas ja Helsinkis :D

  3. Ega me ise ka arvanud, et erinevus nii suur on. Aga kindlasti ei ole see nagu Tallinn ja Helsingi. Pigem nagu Minsk ja Helsingi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.