Udujutt

Taevased segistid piserdasid meile täna nii osavalt uduvihma, et märjaks ei saanudki — vesi auras kohe ära. Kaljutipud olid mähkunud halli pilvevatti ja oli selge, et päike end täna näole ei anna. Mis siis ikka. Ka udus on asju.

image

Halli niidina läbis meie päeva juhtmõte “Ise teed, ise maksad”. Esmalt maksime selle eest, et vantsida 35 korruse jagu (u 500 üsna kõrget trepiastet) pilve piirile udu imetlema. Saime udust mõned head lähikaadrid.

image

image

Teine kord maksime peale selle eest, et saaksime endale ise suure potiga restoranilauas süüa keeta. Vaaritasime ühepajatoitu kitselihaga. Oli kōvasti mässamist, pōrand lõi kapsalehtedest haljendama ja lakke lendas rasvaleent, aga saime kõhud kumeraks.

image

Gurmee-elamustest Ninh Binhi kandis muide puudu ei tule. Kuidas saakski, kui menüüst on puudu vaid mutt ja kajakas. Head isu! Koeri on küla vahel nii palju, et jätkub kõigile, kassid maitsevad vist paremini, sest neid kohtab üsna harva. Eelmises kohas nägime, kuidas üks naine viskas roti prügikasti. Milline raiskamine! Tšillit ja sidrunheina ning viib keele alla!

image

Udufilter ees, klõpsisime kaameratega igasugustes nurgatagustes. Trükkige välja ja andke lastele värvida!

0316_085420_0226

0316_110028_0235

0316_092223_0228

0316_085419_0226

image

Trenditeadlikumad vietnamlased kimavad ringi vintage-veokaga.

image

Kitsede populatsiooni piiramiseks pannakse nad potti ja pannile.

4 thoughts to “Udujutt”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.