Tehtud!

Seda postitust alustades oleme just maandunud Maldiivide pealinnas Males. Tegemist ei ole siiski kergest tehnilisest rikkest tingitud hädamaandumisega, meid ei sunnita veetma ööpäeva või kaks mõnel väiksel igaval palmisaarel luksuslikus bungalos ega pakuta kompensatsiooniks krevetikarrit ja külma õlut. Lennule oli lihtsalt kuu alguses lisatud vahemaandumine, millest me isegi teadlikud polnud.

Read More

Turistid konksu otsas

Mirissa sadamast suundub igal hommikul merele terve armee jagu lõbusõidulaevukesi, pardal kaameratega relvastatud turistid ja kõigi pilk ainiti laintesse suunatud, otsimas mõnd kumerat selga. Kuna vaalade ja delfiinide nägemise tõenäosuseks hinnatakse siinsetes vetes 90%, otsustasime ka nendega silmast silma kohtuda.

Read More

Trimmis torsod ja hõrk homaar

Ahto:

Jätsin endaga kaasas tilpneva blondiini varahommikul iluund magama (blondiini enda sõnastus) ja läksin randa kaluritega meestejuttu ajama. Üks kalamehenäss kutsus mind endale appi võrke merest välja võtma, kuna ta oli kuuemehepaadiga üksi, aga see paraku ei sobinud mu ajagraafikuga ja pidin keelduma. Küsisin ta käest rannas oleva raskekuulipilduri ja maanteel öösel olnud teetõkete kohta.

Read More